משאבת חום ,חימום תת ריצפתי,חימום תת רצפתי,משאבות חום אינוורטר אלקו ERA מערכת מיזוג מושלמת

  
 
 
 

 

ELCO-ERA מערכת אקלים מתקדמת VRF

מערכת האקלים המתקדמת ביותר בעולםאלקו VRF

אלקו גאה להציג מערכת אקלים מהפכנית, העומדת לשנות את כל מה שידעת על מיזוג אוויר. אלקו era משלבת טכנולוגיה מתקדמת וחדשנית, המעניקה לך איכות, נוחות, אמינות ויעילות חסרת תקדים. אלקו מזמינה אותך להצטרף למהפכת הקדמה הטכנולוגית ולהכיר עידן חדש של מערכות האקלים. 

 

אלקו era מאפשרת לחבר יחידה חיצונית קטנת מימדים ורבת עוצמה אל עד 40 יחידות פנימיות. המערכת  אידיאלית למיזוג בתים פרטיים, דירות, משרדים, מרפאות, חדרי תקשורת ומחשבים, מבני ציבור, אולמות מסחר ועוד.

 

מגוון דגמים והספקים רחב מעניק לך פתרון מושלם לכל דרישות העיצוב. בנוסף, מערכת בקרה חכמה מספקת שליטה מלאה על תנאי האקלים בכל החלל הממוזג. המערכת מצטיינת בפעולה חרישית, בחיסכון רב באנרגיה, בעלויות שימוש נמוכות ובאמינות יוצאת דופן.

 VRF ERA אלקו ELCO


העיצוב שתמיד רצית

מהיום לא צריך להתפשר בנושא העיצוב כשמתכננים מערכת אקלים. אלקו era מציעה מגוון רחב של יחידות פנימיות, המאפשרות שילוב מושלם, תוך התחשבות מרבית בעיצוב הפנים ובסגנון החיים שלך. בנוסף, יחידה חיצונית אחת, קטנת מימדים, מאפשרת שמירה על חזות המבנה.

 

מרגישים את זה באוויר

אלקו era יוצרת עבורך תנאי אקלים ואווירה נעימה בכל מקום. הודות למדחס חדשני בעל יכולת שינוי הספק רציף, המייצר תפוקה בהתאם לדרישה של כל חלל ממוזג. בנוסף, כל יחידה פנימית מייצרת הספק על פי הדרישה המשתנה של החלל אותו היא ממזגת. מערכת אלקו era פועלת בטווח טמפרטורה חיצונית של C°-20°C - 43.

 

פעולה חרישית

שילוב של שיטות תכנון מתקדמות, תחכום הנדסי וחומרים מיוחדים, גורמים לאלקו era לפעול ברמות רעש נמוכות ביותר. כמו כן, מצב 'שקט' מיוחד מאפשר להוריד את עוצמת הרעש ב-5 דציבלים נוספים, כך שתוכלו ליהנות מפעולה שקטה וחרישית במיוחד של המערכת.

 

יעילות מרבית

אלקו era מבוססת על טכנולוגיית המיזוג המתקדמת בעולם - R410A. המערכת פועלת באמצעות גז קירור ידידותי לסביבה ובעל תכונות המאפשרות להשיג יעילות גבוהה וחיסכון באנרגיה. שילוב של טכנולוגיה מתקדמת ותפוקה משתנה, מעניק למערכת מקדם יעילות (COP) יוצא דופן וחיסכון בחשמל של עד 50% בהשוואה למערכות אחרות.

 

שליטה מתוחכמת

אלקו era כוללת מערכת פיקוד ובקרה אלקטרונית מלאה. לרשותך מגוון אמצעי שליטה, המאפשרים הפעלה נוחה ופשוטה: פיקוד קיר ו/או שלט רחוק אלחוטי לשליטה מקומית על כל יחידה פנימית, או בקרים מרכזיים המספקים שליטה על המערכת ממקום אחד. בנוסף, ניתן לחבר את המערכת ליחידת תקשורת, המאפשרת בקרה ושליטה מרחוק.


 אמינות גבוהה

המערכת מיוצרת באיכות הגבוהה ביותר, המבטיחה אמינות ויעילות למשך שנים רבות. כשקונים מערכת אקלים אלקו era, אתם יכולים להיות בטוחים שקיבלתם את המוצר האיכותי ביותר, המתקדם ביותר, עם השירות הטוב ביותר, מוניטין שנבנה במשך יותר מ-60 שנה.

לרכישת מערכת אלקו  VRF ERA לחץ.

 

חזרה לדף הבית מערכות VRF

דרונט בניית אתרים