משאבת חום ,חימום תת ריצפתי,חימום תת רצפתי,משאבות חום אינוורטר מזגני LG

  
 
 
 

 

מזגן LG , רב מאייד MPS MULTI ,MULTI -F,MULTI-FDX,MULTI-V

הידעתם? מזגני LG נמכרים בכ- 150 מדינות בעולם

מגזין הצרכנות האמריקאי Consumer Report  קבע כי מזגני LG הם "הקנייה הטובה ביותר" ואילו איגוד הצרכנים האוסטרלי העניק להם את תואר "המזגן הנבחר". מזגני LG עומדים בתקנים העולמיים המחמירים ביותר באיכות, בבטיחות ובשמירה על איכות הסביבה ונחשבים למזגנים המובילים בתחום סינון והשבחת האוויר.


מזגן עילי LG

המזגנים העילים הקומפקטים של LG מכניסים לבתיך את טכנולוגיית המיזוג המתקדמת בעולם:החל ממערכות סינון מתקדמות המעניקות לך ולבני משפחתך את האוויר הצלול והנקי ביותר, דרך יחידות הנעה עוצמתיות לקירור מיידי,חרישי וחסכוני וכלה בעיצוב עדכני ומרענן. המזגנים העיליים של LG מסדרת EMO הקומפקטית ומסדרת DMO בעלת העיצוב הזורם,מתוכננים לפעולה שקטה במיחוד ומתואמים לאקלים הישראלי.

מזגן עילי LG ART COOL

מי אמר שמזגן חייב להיראות כמו מזגן? ART COOL סדרת המזגנים המרהיבה של LG ,היא פריצת דרך טכנולוגית ועיצובית המייצגת את הקונספט "הבית החכם" של LG ,עפ"י תפישה מהפכנית זו, מוצרי חשמל בכלל ומזגנים בפרט, הם פרטי ריהוט לכל דבר ולכן עליהם להשתלב באווירת הבית ולתרום לעיצובו, גישה זו הובילה את מהנדסי LG לפיתוח הסדרה,המאפשרת לכם להינות מכל היתרונות הטכנולוגיים המתקדמים ביותר ולבטא את אישיותכם, באמצעות מגוון דגמים צבעוניים וייחודיים ,שזכו בפרסי עיצוב בינלאומיים יוקרתיים.

מולטי- רב מאייד LG MPS Inverter

LG MPS Inverter -מערכת המיזוג המולטי -מפוצלת המתקדמת בעולם משתלבת בעיצוב הבית וחוסכת לכם עד 50% בצריכת החשמל!

MULTI V סידרת הVRF של LG

דרונט בניית אתרים